یادگیری زبان با موسیقی

آموزش زبان انگلیسی با موسیقی

مقاله 1399/12/10 732

آموزش انگلیسی با موسیقی

آیا میتوانید یک زبان را از طریق موسیقی یاد بگیرید؟

آموزش زبان انگلیسیتحقیقات علمی نشون دادن که یاد گیری زبان با موسیقی به تقویت و یادگیری بهتر کلمات، یادگیری گرامر و املا کمک زیادی میکنه. با توجه به (اثر موتزازت)  گوش دادن به موسیقی کلاسیک بهعث افزایش توانایی و تقویت افراد در مهارت های مختلف مخصوصا یادگیری زبان میشه.

 

یادگیری یک زبان از طریق موسیقی آموختن را تبدیل به سرگرمی میکند. گوش دادن به آهنگ ها در زبان انگلیسی چیزی را به شما میدهد که هیچ لیست واژگانی نمیتواند زمینه و محلی که کلمات در آن مینشینند شما میشنوید که چگونه کلمات در زندگی واقعی مورد استفاده قرار میگیرد.بر خلاف کتاب های درسی فیلم ها و معلم زبانتان میتوانید موسیقی را همیشه همراهتان داشته باشید.

 

چند ترفند برای یادگیری زبان انگلیسی با موسیقی

 

1-یک لیستی از آهنگهایی به زبان مقصد (مثلا انگلیسی)که مورد علاقه خودتون هست رو در گوشی داشته باشیدکه هر موقع وقتتان آزاد بود گوش دهید. مطمعن باشید که اگر به طور جدی گوش کنید و توجه بیشتری به کلمات تلفظ بکنید.

 

2-اگر از یادگیری با گوش دادن به موسیقی لذت میبری یه منبع خیلی مفید میتونه استفاده از پادکستها باشه مزیتی که این پادکستها دارن اینه که محتوای اونها برای آموزش طراحی شده و به پیشرفت در یادگیری کمک بزرگی میکنه.

 

3-آهنگ با ریتم شمرده و آرام برخی از آهنگ ها برخی از آهنگ ها هم خیلی تند و سریع خونده میشن و نمیشه از اونها چیز زیادی یاد گرفت.

 

4-برای یادگیری زبان انگلیسی با موسیقی باید به آهنگ هایی کوش بکنیدکه مورت علاقتون باشه در غیر این صورت خیلی زود خسته میشید.

5-در آخر مهم نیست که صدای خوبی داری یا نه اما تلاش بکن تا با موسیقی همخوانی داشته باشی. این کار باعث میشه با ریتم آهنگ هماهنگ بشی و حالت دهن در ادا کردن کلمه ها و جمله ها با شکل واقعی تلفظ هماهنگی بهتری پیدا میکنه.

3تا از بهترین آهنگ ها برا آموزش زبان

dangerousتقویت زبان با آهنگ شاد  

aint No Reasoتقویت زبان انگلیسی با ترانه ملایم و زیبای

one love تقویت زبان با آهنگ شاد


لینک های مرتبط :

دوره فوق حرفه ای تربیت مدرس زبان انگلیسی

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در 30 روز

7 نکته علمی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی

6 نکته طلایی برای افزایش مهارت در آزمون تافل

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای مکالمه در تهران

منبع جامع دیکشنری‌های زبان انگلیسی

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل