مزایای یادگیری زبان فرانسه

10 مزیت یادگیری زبان فرانسه برای ایرانی ها

خبر 1399/12/17 942

۱. بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در ۵ قاره دنیا به زبان فرانسه صحبت می کنند.

2.با یادگیری این زبان قادر خواهید بود در رشته دلخواه و در برترین دانشگاه های فرانسوی زبان، در کشور فرانسه ، کانادا و سایر نقاط دنیا ، تحصیل کنید.

3 .توانایی در صحبت کردن به این زبان ، شانس شما را در بازار های بین المللی چندین برابر می کند

4 .فرانسه زبان بین المللی در مد ، تئاتر ، معماری، رقص ، هنر های تجسمی و آشپزی است.

۵. فرانسه پر بازدید ترین کشور جهان با بیش از ۷۰ میلیون توریست در سال می باشد.

۶. بعد از زبان های انگلیسی و آلمانی ، فرانسه سومین زبان روی اینترنت است.

۷ .فرانسه زبان عشق و ادبیات، فرانسه زبانی بسیار غنی در حوزه ادبیات می باشد تا جایی مه به آن لقب ” زبان عشق ” داده شده است و دانش این زبان به شما این امکان و لذت می دهد که غنی ترین ادبیات جهان به زبان اصلی تجربه کنید.

۸. یادگیری زبان فرانسه ، به یادگیری دیگر زبان های لاتین کمک خواهد کرد.

9 .فرانسه زبان رسمی ONU ، اتحادیه اروپا ،یونسکو ، کمیته بین المللی المپیک ، صلیب سرخ و بسیاری از دیگر زبان ازدیگر نهاد های بین المللی می باشد.

۱۰. زبان فرانسه زبان دلپذیر و ساده برای یادگیری است. چرا که متد های متنوع و جذابی برای یادگیری کودکان و بزرگسالان وجود دارد.

 

چگونه می‌توان فرانسوی را سریع و موثر یاد گرفت؟؟؟

بیش از 220 میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند وزبان فرانسوی، زبان رسمی ۲۹ کشور است نیازی به گفتن نیست اما کشورهای مستقل زیادی روی کره زمین وجود دارند که زبان بومیان آن ها فرانسه است. شناخت زبان فرانسه حتی برای افرادی که قصد یادگیری این زبان را ندارند جذاب است. زبان فرانسه یکی از ده زبان برتر در جهان بین الملل است که محبوبیت خاصی را در میان عموم، به ویژه افراد دیپلمات و هنرمند دارد.

فرانسوی زبان بین المللی آشپزی، فیلم، مد، تئاتر، هنرهای بصری و رقص است.

آموزش زبان فرانسهبه طور کلی زبان فرانسه در همه جای دنیا به زبان عاشقان معروف است.چرا زبان فرانسه زبان عاشقانه ای است؟  بی شک پس از یادگیری حتی اندکی از این زبان متوجه خواهید شد که چقدر زبان فرانسه جذاب است. فرانسه کشوری است که در آن مردمی خون گرم و مهمان نواز ساکن هستند. کشوری با خوراکی‌ های خوشمزه، کلاه های پشمی، پر از عشق و دوستی و مملو از چیزهای فانتزی و عالی. علاوه بر این همه زیبایی‌ ها و دلبری‌ های فرانسه، زبان این کشور نیز دارای حس لطیف و زیباست. اگر شما هم از علاقه مندان یادگیری فرانسه هستید؛ حتی یک لحظه هم درنگ نکنید و یادگیری این زبان دلنشین را آغاز نمایید.

فرانسوی همچنین زبانی است که بخاطر تلفظ سختش ترس را در دل زبان آموزان شعله ور می‌کند.اما واقعا یادگیری زبان فرانسه چقدر سخت است؟جواب این سوال بستگی به چند فاکتور دارد، برای مثال، زبان مادری شما چیست و تفسیر شما از «سختی» یک زبان کدام است.باید عاشق زبانی باشید که قرار است آن را یاد بگیرید. به داستان های تاریخی، ادبیات بی حد و مرز یا فرهنگ غنی فرانسه فکر کنید. اگر بی صبرانه منتظر باشید تا بتوانید به زبان فرانسه صحبت کنید، روند پیشرفت شما خارق العاده خواهد بود!

یک برنامه‌ی جدی تهیه کنید.

 

یادگیری فرانسوی در صورتی که برای آن برنامه داشته باشید و مسیری را برای رسیدن به این هدف مشخص کنید بسیار جذاب تر خواهد شد.خیلی بلند پروازانه فکر نکنید؛ تسلط پیدا کردن به زبان فرانسوی در انتهای سال ایده‌ی بسیار جذابی است اما خیلی مهم نیست.بهتر است با هدف‌های کوچکتر شروع کنید؛ اهدافی که نسبتا ساده هسنتد و می‌توانید آنها را در عرض چند ماه به دست بیاورید.

اینجا مثالهایی از اهداف کوچک را برای شما آورده‌ام که می‌توانید آنها را برای ماه اول خود بکار ببرید:

100-200 کلمه‌ و عبارت مهم را یاد بگیرید

یاد بگیرید جملات ساده را بیان کنید

در انتهای ماه اول سعی کنید یک مکالمه‌ی ده دقیقه‌ای را بتوانید به خوبی انجام دهید

چگونه به این اهداف برسید؟

هر روز 30-60 دقیقه با منابع درست مطالعه کنید.

سعی کنید هر هفته سه جلسه آنلاین با یک مشاور داشته باشید.

زمان عمل فرا رسیده است!

اکنون زمان آن است که شروع کنید.

 


لینک های مرتبط :

آموزش سریع و آسان زبان چینی

24 نکته شگفت انگیز در مورد زبان چینی

فرانسه را آسان بیاموزید!

آشنایی با افعال در زبان فرانسه

کدام آموزشگاه زبان بهتر است؟

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل