آموزش زبان انگلیسی آنلاین

آموزش آنلاین زبان انگلیسی (7 روش فوق العاده و رایگان)

مقاله تاریخ به روزرسانی: 1401/12/16 1235

خوشبختانه به لطف اینترنت، راه‌های زیادی برای مطالعه زبان انگلیسی بدون صرف هزینه و زمان وجود دارد. درواقع، بسیاری از بهترین منابع آموزش آنلاین زبان انگلیسی رایگان هستند. در وب، می‌توانید متناسب با وقت خود انگلیسی بخوانید، بدون اینکه نیازی به تغییر در برنامه زندگی روزمره خود داشته باشید.

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

1. مطالب آموزش آنلاین انگلیسی را برای دانشجویان ESL مطالعه کنید.

وقتی نوشتن و مکالمه انگلیسی را تمرین می‌کنید، بهتر است با افراد دیگر کار کنید. نوشتن و صحبت کردن به عنوان مهارت‌های "مولد" شناخته می‌شوند زیرا شما در حال تولید زبان هستید. اما مهارت‌های انگلیسی «پذیرنده» - گوش دادن و خواندن - را می‌توان به راحتی به صورت آنلاین مطالعه کرد.

در ادامه فهرستی از وب‌سایت‌ها و سرویس‌‌ها جود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان دلخواه خود به صورت رایگان، خواندن و گوش دادن انگلیسی را بیاموزید.

2. انگلیسی را در هر زمان با برنامه‌های موبایل تمرین کنید.

برخی از برنامه‌های آموزش زبان انگلیسی مانند Duolingo کاملا رایگان هستند. Duolingo دوره‌های خودآموز را به خوبی و سازماندهی شده ارائه می‌دهد. این دوره‌ها در درجه اول بر مهارت‌های خواندن، نوشتن و گوش دادن تمرکز دارند.

3. یک MOOC بگیرید.

ممکن است بپرسید MOOC چیست؟ این نام در واقع نسخه کوتاهی از عبارت Massive Open Course است. افرادی از شما که گیمر هستند ممکن است معنی آن را بفهمند. همانطور که یک بازی آنلاین عظیم مانند Starcraft یا Guild Wars به ​​بازیکنان نامحدود در یک بازی اجازه بازی می‌دهد، MOOC نیز به دانش آموزان نامحدود در کلاس آنلاین اجازه آموزش و حضورمی‌دهد. با این حال، MOOCها بر خلاف اکثر بازی‌های چندنفره آنلاین، عموماً رایگان هستند.

MOOC‌های یادگیری انگلیسی توسط معلمان واقعی آموزش داده می‌شود که از طریق تابلوهای پیام آنلاین MOOC، سخنرانی‌های ویدئویی از پیش ضبط شده و تعداد محدودی پخش زنده وب با دانش آموزان ارتباط برقرار می‌کنند. همانطور که می‌توانید تصور کنید، تعامل فردی دانش آموز و معلم در یک MOOC وجود ندارد. با این حال، این یک راه خوب برای یادگیری زبان انگلیسی از یک مربی واقعی است و شما شانس پیوستن به گروه‌های مطالعه آنلاین با همکلاسی‌ها را خواهید داشت.

بسیاری از این دوره‌های آنلاین عظیم انگلیسی را می‌توان از طریق وب سایت‌های تخصصی MOOC پیدا کرد. سایت‌های دیگر مانند موتور جستجوی فهرست MOOC به شما امکان می‌دهند این نوع دوره‌های انگلیسی را جستجو کنید.

Coursera یک سایت عالی است که به شما امکان می‌دهد از طریق MOOC انتخابی خود یاد بگیرید. دوره‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد و می‌توانید آن‌ها را با هر سرعتی که دوست دارید تکمیل کنید. دوره‌ها شامل ابزارهای یادگیری مانند فیلم‌های آموزشی و تمرین‌هایی است که می‌توانید برای آزمایش درک مطلب  خود از آن‌ها استفاده کنید.

EdX یکی دیگر از سایت‌های عالی MOOC است که دوره‌های واقعی کالج را ارائه می‌دهد. شما حتی می‌توانید از طریق دانشگاه ایالتی آریزونا اعتبارات دانشگاهی کسب کنید. همچنین می‌توانید گواهینامه‌های دوره‌ها را دریافت کنید، اگرچه اغلب باید برای آن‌ها هزینه کنید. با این حال، می‌توانید تمام گزینه‌ها و جزئیات یک دوره را از قبل بررسی کنید، از جمله تعداد ساعاتی که دوره در هر هفته طول می‌کشد و مدت زمان دوره.

4. با سایر زبان آموزان انگلیسی ارتباط برقرار کنید.

چند زبان آموز انگلیسی در اینترنت هستند؟ میلیون‌ها! و زمانی که همه آن زبان آموزان انگلیسی بخواهند به صورت آنلاین با یکدیگر صحبت کنند، به انجمن‌های آموزش زبان انگلیسی آنلاین می‌روند. آن‌ها مکان‌هایی هستند که زبان آموزان می‌توانند با یکدیگر صحبت کنند.

همچنین می‌توانید انجمن‌های تخصصی را برای کمک به آمادگی برای امتحانات زبان انگلیسی پیدا کنید. انجمن‌های اصلی عبارتند از تافل Urch TOEFL forums Urch یا IELTS Network message board.

ممکن است قبلاً در مورد بزرگترین وب‌سایت‌های رسانه‌های اجتماعی برای تمرین انگلیسی، از جمله توییتر، فیس بوک، Pinterest و Tumblr اطلاعات داشته باشید که به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک شایانی خواهند کرد. از بین این سایت‌ها، فیسبوک بیشترین کاربران فعال و صفحات و گروه‌های بی شماری برای زبان آموزان انگلیسی دارد.

5. با افراد بومی انگلیسی زبان مکالمه کنید.

صحبت از مکالمه زنده انگلیسی شد، وب سایت‌های رایگان زیادی فقط برای این کار وجود دارد.

Skype Tutors

 Verbling
Creativa
Wyzant
Toastmasters
Go Speaky
Busuu
 Lingoglobe
علاوه بر وب سایت‌های خوب لیست شده من می‌خواهم italki را به شما توصیه کنم. پلتفرم italki با کمک به افراد در سازماندهی تبادل زبان و جلسات تدریس خصوصی، فرصتی را برای تمرین مکالمه انگلیسی ارائه می‌دهد.

6. وب‌سایت‌های آموزشی را به زبان انگلیسی دنبال کنید.

" :When in Rome, do as the Romans doوقتی در رم هستید، مانند رومی‌ها عمل کنید." این عبارت رایج انگلیسی به این معنی است که وقتی می‌خواهید با یک مکان جدید سازگار شوید، باید مانند افرادی که در آنجا زندگی می‌کنند رفتار کنید. بنابراین، چه کسی در دنیای آنلاین انگلیسی زبان "زندگی" می‌کند؟ انگلیسی زبانان بومی این کار را انجام می‌دهند. و شما نیز می‌توانید به راحتی در اینترنت انگلیسی زندگی کنید، اگر مانند انگلیسی زبانان بومی این کار را انجام دهید. کاری را که آن‌ها انجام می‌دهند با مرور وب‌سایت‌های انگلیسی بومی انجام دهید. همچنین چند دسته برای این سایت‌ها وجود دارد.

 • CNN BBC News
 • Al Jazeera English
 • Popular SciencePopular Mechanics 
 • Scientific American
 •  Snopes
 •  Boing Boing
 • Cracked

7. از تلویزیون آنلاین، موسیقی و فیلم لذت ببرید.

کشورهای "بومی انگلیسی" در آمریکای شمالی، اروپا و "Down Under" مطمئناً چیزهای زیادی صادر می‌کنند، اینطور نیست؟ اما شاید بزرگترین صادرات از دنیای انگلیسی زبان سرگرمی باشد. انگلیسی زبانان فیلم و موسیقی می‌سازند که مورد علاقه مردم سراسر جهان است.

وب‌سایت‌های نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی

 •  Dailymotion
 • Vimeo
 • Crackle
 •  Hulu 
 • MoviesFoundOnline

 وب‌سایت‌های موسیقی

 •  Pandora
 • Spotify
 •  iHeartRadio
 •  TuneIn
 • tips on learning English through music and song

وب‌سایت‌های اخبار سرگرمی

 • Entertainment Weekly, People Magazine, E! News
 • TVFanForums.net
 • Popjustice Forums

وب سایت‌های رایگان برای تمرین آنلاین گوش دادن به زبان انگلیسی

وب سایت‌های رایگان برای تمرین گوش دادن به زبان انگلیسی معمولاً در یکی از سه دسته قرار می‌گیرند: سایت‌هایی برای گوش دادن به مکالمه انگلیسی: Elllo.org یک وب سایت معمولی برای گوش دادن به مکالمه انگلیسی است. این سایت حاوی مکالمات با هر نوع لهجه انگلیسی، از جمله لهجه‌های غیر بومی است.

Randall’s ESL Cyber Listening Lab ،ESL Randall نمونه خوبی از نوع دوم وب سایت شنیداری انگلیسی است. این سایت پر از تمرین‌های گوش دادن مربوط به موقعیت خرید از فروشگاه، مسافرت، مدرسه و سایر موقعیت‌های روزانه است.

سخنرانی‌های  TED Talks ممکن است معروف‌ترین منبع تمرین گوش دادن به زبان انگلیسی باشد. این وب‌سایت مجموعه‌ای از مونولوگ‌های آموزشی (ارائه با یک سخنران) است. TED آنقدر در بین زبان آموزان انگلیسی محبوب است که یک سایت TED فقط برای دانش آموزان ESL وجود دارد: TEDxESL.

وب‌سایت‌هایی برای تمرین رایگان خواندن زبان انگلیسی آنلاین

سه نوع اصلی از وب‌سایت‌های برای تقویت مهارت خواندن انگلیسی نیز وجود دارد:

برخی از وب‌سایت‌ها دوره‌های بسیار سازماندهی شده‌ای را برای خواندن متون انگلیسی ارائه می‌دهند که می‌توانید خودتان و به صورت رایگان آن‌ها را تکمیل کنید. ReadTheory که شامل تست‌های تشخیصی، درس‌های روزانه و روش‌هایی برای ردیابی پیشرفت یادگیری شما می‌شود.

Breaking News English

Bangkok-based S Weekly

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل