آموزش رایگان زبان کره ای

مقاله 1400/09/08 977

زبان کره‌ای سیزدهمین زبان رایج در جهان است که تقریباً 77 میلیون گویشور بومی در کره شمالی، کره جنوبی، چین و برخی مناطق از ژاپن و روسیه دارد. به گفته مؤسسه خدمات خارجی ایالات متحده، یک فرد انگلیسی زبان مادری به حدود 2200 ساعت یا 88 هفته مطالعه نیاز دارد تا به زبان کره‌ای تسلط داشته باشد. ممکن است این مدت زمان زیاد به نظر برسد، اما راه‌هایی برای لذت بردن از یادگیری وجود دارد. بیایید ببینیم بهترین راه برای آموزش زبان کره‌ای به صورت آنلاین چیست!

 


 

1. کلمات کره‌ای را روزانه با Mondly یاد بگیرید.

تا چند سال پیش، یادگیری یک زبان جدید هرگز آسان نبود. مخصوصاً وقتی صحبت از زبان‌هایی مانند کره ای می‌شد، زبان‌هایی که یادگیری آنها توسط یک انگلیسی زبان آسان نیست. اما با ظهوراپلیکیشن‌های یادگیری زبان مانند Mondly، همه چیز تغییر کرده است. اکنون می‌توانید زبان کره‌ای را تنها در 5 یا 10 دقیقه در روز به صورت آنلاین یاد بگیرید و اطلاعات ارزشمندی را در یک هفته با Mondly در اختیار داشته باشید. می‌توانید با یک معلم کره‌ای عضویت LIFETIME Mondly Premium را با قیمت مقرون به صرفه ONE CLASS دریافت کنید.

آموزش آنلاین زبان کره ای

اگر در کره جنوبی زندگی نمی‌کنید، تسلط بر زبان کره‌ای می‌تواند بسیار دشوار باشد. Mondly با دروس روزانه کوچک، موضوعات عملی و مکالمات معتبر کره‌ای ضبط شده توسط صداپیشگان بومی کمک می‌کند تا بتوانید با موقعیت‌های روزمره مقابله کنید، Mondly اصلی‌ترین و بهترین راه برای یادگیری آنلاین کره‌ای است.

برنامه را دانلود کنید، تمرین روزانه 5 تا 10 دقیقه در روز را شروع کنید. به زودی متوجه خواهید شد که طوری کره‌ای صحبت می‌کنید که هرگز باور نداشتید. Mondly وقت شما را با اطلاعات غیر ضروری که باعث پیشرفت در مکالمه شما نمی‌شود تلف نمی‌کند. درعوض، بر روی مسلط کردن شما به زبان کره‌ای با استفاده از روش استقرایی تمرکز می‌کند. پس منتظر چه چیزی هستید؟‌ همین الان Mondly را دریافت کنید و شروع به یادگیری لغات کره‌ای کنید که واقعاً می‌توانید در مکالمات روزانه خود به زبان کره‌ای استفاده کنید.

 

2. فیلم‌های کره‌ای را تماشا کنید.

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که زمانی را در یک کشور خارجی بگذرانید و سپس بشنوید که مردم در خانه به زبان کشوری که بازدید کرده اید صحبت کنند؟ به اندازه زیادی مغز شما آنقدر باهوش است که با صداهایی که می‌شنوید سازگارمی‌شود. این فرآیند به قدری سریع اتفاق می‌افتد که برخی از مواقع متوجه نمی‌شوید.

پس چرا از درخشش مغز خود به نفع خود استفاده نکنید؟ چرا رسانه‌ای ایجاد نمی‌کنید که بتوانید کره‌ای را به صورت روزانه یا حداقل هفتگی بشنوید؟ به عنوان مثال، می‌توانید فیلم‌های کره‌ای را تماشا کنید. با توجه به این واقعیت که کره جنوبی فیلم‌های شگفت انگیز کم ندارد، مطمئناً زمان خوبی خواهید داشت تا مغز خود را به زبان کره‌ای عادت دهید. در واقع، برخی از بهترین فیلم‌هایی که تا به حال ساخته شده اند، کره‌ای بوده اند. "Oldboy"، "Memories of Murder"، "New World" یا "Parasite" تنها تعدادی از آنها هستند.

 

3. هانگول، الفبای کره‌ای را یاد بگیرید.

با پیروی از منطق یادگیری نوشتن به زبان مادری ، یادگیری هانگول، الفبای کره‌ای در صورتی که می‌خواهید زبان کره‌ای یاد بگیرید، به شما کمک می‌کند.

در واقع، هر زمان که می‌خواهید زبانی را یاد بگیرید که از سیستم نوشتاری متفاوتی نسبت به زبان مادری شما استفاده می‌کند، ابتدا باید الفبای آن را بررسی کنید. به این ترتیب فرآیند یادگیری معنادارتر و آسان‌تر می‌شود.

 

4. یک فرهنگ لغت کره‌ای را کاوش کنید.

یادگیری زبان کره‌ای را باید یک پیروزی دانست. نکته اصلی این است که شما می‌توانید زبان کره‌ای را به صورت آنلاین، در خانه، بدون پرداخت هزاران دلار یاد بگیرید. Mondly و یک فرهنگ لغت کره‌ای مانند Naver همه چیزهایی هستند که برای یادگیری آنلاین کره‌ای بدون معلم نیاز دارید.

5. برای کلمات کره‌ای از فلش کارت استفاده کنید.

در زبان کره‌ای کلماتی هستند که به راحتی در ذهن نمی‌مانند. خوشبختانه، فلش کارت ها می‌توانند در این شرایط کمک زیادی کنند. این کلمات کره‌ای را شناسایی کنید، آنها را در برگه‌های کوچک بنویسید و آنها را کنار تخت، حمام، آشپزخانه یا هر جایی که در طول روز بیشترین زمان را سپری می‌کنید، بگذارید.

 

6. بهترین راه برای یادگیری زبان کره ای: کاوش در Hallyu

بر کسی پوشیده نیست که عاشق یک فرهنگ شدن، می‌تواند به شما این قدرت را بدهد که کوه‌ها را جابجا کنید و زبان آن را سریعتر از هر کس دیگری یاد بگیرید. هیچ چیز مثل اشتیاق شما را تحریک نمی‌کند. اگر می‌خواهید کره‌ای یاد بگیرید، به اشتیاق زیادی نیاز دارید.

خوشبختانه فرهنگ کره‌ای یکی از جذاب‌ترین فرهنگ‌های جهان است. به خصوص اگر قبلا آسیا را کاوش نکرده باشید، فرهنگ کره شما را کاملا مجذوب خود خواهد کرد. در واقع، فرهنگ کره‌ای چنان تأثیرگذار است که نام خود را به خود اختصاص داده است: هالیو ("موج کره ای"). هالیو در واقع یک اصطلاح چینی است که برای اشاره به رشد باورنکردنی فرهنگ کره‌ای استفاده می‌شود. این لغت شامل همه چیز از موسیقی، فیلم، درام، غذاهای کره‌ای گرفته تا بازی‌های آنلاین است.

 

کلام آخر

 

برای آموزش زبان‌ کره‌ای نیاز به تمرین زیاد و پشتکار بالا دارید. اما این امر شدنی است. در حال حاضر آموزشگاه زبان‌های خارجه ملل تنها مرکز برگزار کننده دوره‌های زبان کره‌ای در کشور و خارج از کشور است.


دوره آموزش زبان کره ای

نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل