آموزش آنلاین زبان ایتالیایی

مقاله تاریخ به روزرسانی: 1401/12/15 985

میلیون‌ها نفر در سراسر جهان برای آموزش زبان ایتالیایی تلاش می‌کنند. دلایل زیادی وجود دارد که نشان دهد یادگیری زبان ایتالیایی یک تلاش ارزشمند است. نه تنها با افراد و مکان‌های بسیاری در دنیای ایتالیایی زبان آشنا می‌شوید، بلکه می‌توانید با یادگیری یک مهارت جدید، عضلات ذهنی خود را نیز تقویت کنید.

 

اگر می‌خواهید بدانید چگونه ایتالیایی صحبت کنید، باید چند نکته را بدانید. البته یادگیری زبان ایتالیایی نیازمند زمان، تلاش، تمرین و حوصله است. اما نگران نباشید! با ابزار و معلمان مناسب، به زودی یاد خواهید گرفت که چگونه ایتالیایی را با اطمینان صحبت کنید.

یادگیری نحوه صحبت کردن به ایتالیایی به معنای آشنایی با تمام اجزای زبان ایتالیایی است: تلفظ، واژگان و دستور زبان.

آموزش املاء و تلفظ کلمات ایتالیایی در آموزش آنلاین

یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید، یادگیری تلفظ ایتالیایی است. خوشبختانه برای کسانی که یاد می‌گیرند چگونه ایتالیایی صحبت کنند، هر حرف از الفبای ایتالیایی معمولاً یک و تنها یک تلفظ دارد. این امر املای ایتالیایی را بسیار یکنواخت‌تر از املای انگلیسی می‌کند که گاهی اوقات می‌تواند ناسازگار و کاملاً بی‌معنی باشد. (به این فکر کنید که چگونه یک غیر انگلیسی زبان ممکن است با کلماتی مانند "cough"، "colonel" و "knight" مشکل داشته باشد.) این امر باعث می‌شود که بدانید چگونه یک کلمه ایتالیایی را با صدای بلند فقط با نگاه کردن به آن بگویید.

چند قانون املایی وجود دارد که به کمی تمرین بیشتر نیاز دارد، مانند اینکه چگونه حروف خاصی هنگام ترکیب با حروف خاص دیگر صداها را تغییر می‌دهند. به عنوان مثال، حروف c و g قبل از a، o یا u به ترتیب در زبان انگلیسی "cat" و "gate" مانند صدای سخت "c" و "g" به نظر می‌رسد، اما آنها مانند " j" و "ch" هستند. در انگلیسی قبل از e یا i در کلماتی مانند voce ("voice ") و cibo ("food ") یا در gesso ("chalk ") یا pagina ("page ") به نظر می‌رسد.

صدای دیگری که برای انگلیسی زبانان بومی کاملاً ناآشنا است، gn در کلماتی مانند gnocchi (نوعی پیراشکی خمیری) یا agnello ("بره") است که در کلماتی مانند "canyon" مانند "ny" به نظر می‌رسد. اینها برخی از چندین قواعد تلفظ هستند، که باید در حین یادگیری ایتالیایی با آنها آشنا شوید.

واژگان زبان ایتالیایی

یادگیری یک زبان جدید به این معنی است که شما باید با کلماتی که آن زبان را تشکیل می‌دهند آشنا شوید. اگر می‌خواهید بدانید چگونه ایتالیایی صحبت کنید، مطمئناً باید با واژگان ایتالیایی آشنا شوید. از این گذشته، شما نمی‌توانید بدون دانستن کلمات و عباراتی که آن زبان را تشکیل می‌دهند، از آن استفاده کنید.هرچه واژگان ایتالیایی بیشتری بدانید، بیشتر می‌توانید درباره همه چیز در دنیای خود صحبت کنید.

مؤثرترین راه برای به خاطر سپردن واژگان و عبارات ایتالیایی این است که به جای اتلاف وقت بر روی واژگانی که به نظرتان خسته کننده هستند یا هرگز استفاده نمی کنید، روی کلمات و عباراتی تمرکز کنید که بیشتر مورد علاقه شما هستند. می‌توانید واژگان ایتالیایی خود را با مشاغل، سرگرمی ها، علایق و تجربیات روزمره خود تطبیق دهید. یا شاید دوست دارید در مورد ورزش، صنعت سرگرمی یا سیاست صحبت کنید.

گرامر در زبان ایتالیایی

یادگیری گرامر هر زبان خارجی می‌تواند دشوار باشد، به خصوص اگر با گرامر زبان یا زبان‌هایی که قبلا صحبت می‌کنید بسیار متفاوت باشد. به طور طبیعی، اگر می‌خواهید بدانید که چگونه ایتالیایی صحبت کنید، باید گرامر ایتالیایی را بشناسید. خوشبختانه، بسیاری از بخش‌های گرامر ایتالیایی به‌راحتی درک می‌شوند.

با این حال، برخی از عناصر دستور زبان ایتالیایی وجود دارد که برای زبان آموزان دشوارتر از سایرین شناخته شده است. به ویژه عناصری که برای انگلیسی زبانان بومی ناآشناتر هستند، شامل فعل‌های پیچیده یا اسم‌های جنسیتی، مفاهیم پیچیده می باشند، که بسیاری از زبان آموزان ایتالیایی درآن‌ها با مشکل مواجه هستند.

ممکن است با برخی از جنبه‌های دستور زبان ایتالیایی مشکل داشته باشید. بسیاری از مسائلی که به راحتی پیدا خواهید کرد به زبان یا زبان‌هایی که قبلا صحبت می‌کنید و شباهت آنها به ایتالیایی بستگی دارد.

بهترین روش‌ها برای یادگیری آنلاین ایتالیایی

یادگیری در کلاس خصوصی آموزش زبان ایتالیایی - بازخورد منظم و شخصی‌تری از یک مربی دریافت خواهید کرد و می‌توانید صحبت کردن را تمرین کنید.

 یادگیری همراه با غوطه وری در فرهنگ ایتالیایی - شما با چالش مواجه خواهید شد و باید سریعتر با یک زبان و فرهنگ جدید سازگار شوید.

نرم‌افزار و برنامه‌ها - با کمک تکنولوژی می توانید با افراد ایتالیایی زبان ارتباط برقرار نمایید و هر چه بیشتر بر تلفظ خود تسلط پیدا کنید.

رسانه ایتالیایی زبان - از طریق کتاب‌ها، فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و پادکست‌های ایتالیایی، می‌توانید زبان ایتالیایی را همانطور که توسط افراد بومی در موقعیت‌های واقعی استفاده می‌شود (و اغلب به صورت رایگان) بشنوید و بخوانید، اما نمی‌توانید صحبت کردن را تمرین کنید یا قوانین اساسی و تفاوت‌های ظریف زبان را بیاموزید.

البته، بهترین راه برای یادگیری ایتالیایی، یافتن ترکیب مناسبی از همه این عناصر است که به خوبی برای شما کار می‌کند. بخشی از یادگیری نحوه صحبت کردن به ایتالیایی این است که بفهمید کدام روش با برنامه، بودجه و سبک یادگیری شما مطابقت دارد.

چگونه با Babbel ایتالیایی صحبت کنیم.

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه ایتالیایی را مانند یک italofono واقعی صحبت کنید، Babbel شما را در نظر داشته باشید.

Babbel توسط تیمی متشکل از متخصصان زبان، مربیان و طراحانی ایجاد شده است که همه چیز را در مورد آنچه که برای به دست آوردن حداکثر بهره از یادگیری یک زبان جدید لازم است می‌دانند.

دروس ایتالیایی Babbel برای تقویت مهارت‌های شما در چهار زمینه یادگیری زبان - خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن - طراحی شده است. محتوایی که یاد می‌گیرید به حافظه بلند مدت شما فرستاده خواهد شد. نکات مفید در طول مسیر به شما کمک می‌کند تا با ایجاد ارتباط با روش‌های جدید، آنچه را که یاد می‌گیرید، تقویت کنید.

منابع آنلاین آموزش زبان ایتالیایی

The Italian Experiment
Lingo Lab
Foreign Service Institute Italian
Learn Italian Pod
Global Penfriends
Language Exchange

کلام آخر

در نهایت جهت افزایش توانایی خود در مکالمه زبان ایتالیایی مانند هر زبان دیگری به شما توصیه می نماییم در یک آموزشگاه زبان معتبر کنار اساتید با سابقه آموزش خود را آغاز نمایید. به این ترتیب در هزینه های مالی و زمانی خود صرفه جویی نمایید و هر چه سریع تر به اهداف خود دست یابید.

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل