بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

مقاله 1400/10/01 35990

شما همیشه این امکان را دارید که یک زبان خارجی را در خانه یاد بگیرید. همچنین می‌توانید کلمات جدید را با وب‌سایت‌های آموزشی رایگان و به صورت آنلاین بیاموزید و یا می‌توانید کتاب یا مقاله در روزنامه بخوانید و تمرینات گرامر را انجام دهید. اما آیا این بهترین راه برای یادگیری زبان دوم است؟

 


 

فقط حین تمرین و مکالمه با دیگران است که می‌توانید مهارت‌های زبانی خود را سریع‌تر بهبود بخشید. این "دیگران" می‌توانند یک مدرس زبان انگلیسی و یا یک کلاس گروهی باشند. مهمترین مسئله در یک آموزشگاه زبان راضی بودن دانش آموزان است. دانش‌آموزان خوشحال خواهند شد اگر سطح علمی دوره‌ها خوب باشد، معلمان خوب باشند و یادگیری یک زبان جدید در آنجا سرگرم‌کننده باشد. فقط اگر از آموزشگاه زبان با دوره‌ها و معلمانش خوشتان بیاید، برای یادگیری مباحث جدید به آنجا خواهید رفت.

چگونه آموزشگاه زبان مناسب را برای خود انتخاب کنیم؟

بخش اول تصمیم شما این است که ویژگی‌های آموزشگاه‌های زبان مختلف را بررسی کنید. بخش دوم تصمیم شما انتخاب رشته زبانی مناسب است. هر آموزشگاه زبان دارای کلاس‌های آمادگی ویژه برای گواهینامه‌های زبان و دوره‌های مختلف برای سطوح مختلف است.  یک آموزشگاه زبان خوب باید در هر بخشی از فرآیند یادگیری به شما کمک کند. تمرینات مناسب را برای سطح زبان شما به درستی انتخاب شود.

چرا آموزشگاه زبان‌های خارجه ملل بهترین انتخاب است؟

یکی از مسائلی که موجب اعتبار بخشی به یک آموزشگاه زبان است، سابقه آن می‌باشد. موسسه ملل با سابقه بیست وسه ساله خود در امر آموزش تمامی زبان‌های زنده دنیا توانسته در طی این سال‌ها به پرورش زبان آموزان با استعدادی بپردازد که تعدادی از آن‌ها از طریق این موسسه برای تدریس انتخاب شده اند.

قبل از ثبت نام در هر دوره می‌توانید از مشاوره رایگان این مجموعه یاری بخواهید. بعد از تعیین زبان آموزشی خود متناسب با اهدافی که دارید از شما تعیین سطح رایگانی به عمل می‌آید و می‌توانید وارد دوره‌های ترمیک شوید. کلاس‌های حضوری و آنلاین نیز در این آموزشگاه جهت همکاری با کارمندان و افرادی که مشکل زمان‌بندی دارند برقرار است.

برای شرکت در دوره‌های آزمون‌های بین الملل مانند آزمون آیلتس، آزمون تافل، آزمون گوته ، آزمون تومر و...نیز بعد از گذراندن مراحل مشاوره و تعیین سطح آموزش خود را با بهترین اساتید استارت بزنید.

آزمون‌های زبان مقطع دکترا نیز امروزه از اهمیت بالایی برخوردار گشته اند. شما می‌توانید دوره آمادگی برای این آزمون‌ها را در کنار بهترین اساتید سپری کنید و بالاترین نمره را در آزمون کسبب نمایید.

همچنین باید اشاره کرد آموزشگاه زبان های خارجه ملل، تنها موسسه‌ای است که برگزاری دوره‌های آموزشی تمامی زبان‌های زنده دنیا را بر عهده دارد. دوره آموزشی زبان‌های مانند زبان پرتغالی، زبان چینی ، زبان سوئدی و.... در این مؤسسه برقرار می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص توصیه می‌کنیم قسمت خدمات آموزشگاه زبان‌های خارجه ملل را مطالعه بفرمایید.

مدرسان این مجموعه پس از چندین مرحله مصاحبه انتخاب شده و با روش‌های نوین به تدریس می‌پردازند. این آموزشگاه همچنین از تکنولوژی و امکانات بالایی جهت آموزش برخوردار می‌باشد.

دوره‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی، دوره تربیت مدرس زبان آلمانی و دوره تربیت مدرس زبان ترکی استانبولی نیز در این آموزشگاه برگزار می‌شود. در صورت پذیرش دمو شما در پایان دوره می توانید به استخدام ملل دربیایید و از کار در محیطی آرام و شاد لذت ببرید.

در نهایت همچنان به شما توصیه می‌کنیم قبل از اقدام به ثبت نام و پرداخت هزینه در هر آموزشگاهی تحقیقات خود را کامل نمایید تا به این طریق از هدر رفتن زمان و هزینه خود جلوگیری کنید.


لینکهای مرتبط : 

آموزشگاه زبان انگلیسی پیروزی (5 رویکرد برای افزودن تنوع به روش تدریس زبان انگلیسی)

آموزشگاه زبان انگلیسی منطقه 22(متدهای جدید آموزش زبان انگلیسی)

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی چیتگر

دوره فوق حرفه ای تربیت مدرس زبان انگلیسی

آیلتس را قورت بده! (معرفی کامل آزمون آیلتس)

7 نکته علمی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی

6 نکته طلایی برای افزایش مهارت در آزمون تافل

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای مکالمه در تهران

منبع جامع دیکشنری‌های زبان انگلیسی

7 روش فوق‌العاده (رایگان!) برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)

نظرات کاربران

سمانه رجبی (سه شنبه 07 دی 1400 13:20:56)

شما خودتون بهترین هستید
من خیلب کلاس زبانمو دوس دارم


خانم افسریان (پنجشنبه 30 دی 1400 09:58:35)

با سلام و احترام بابت رضایتمندی شما خوشحالیم.(تیم پشتیبانی ملل)

نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل