آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی

مقاله 1400/05/16 839

زبان اسپانیایی زبان زیبایی است که در کسب و کار و فرهنگ،تاثیر جهانی دارد.

اسپانیایی رتبه ی دوم زبان های دنیا را دارد.

زبان اسپانیایی در خانواده ی زبانی مشابه انگلیسی می باشد.

مردم مناطق مختلفی از کره زمین اسپانیایی صحبت میکنند،به همین دلیل اسپانیایی زبان ها این شانس را دارند که با انواع مختلفی از مردم در کشورهای اسپانیایی زبان یا بسیاری از کشورهای دیگر ارتباط برقرار کنند.

اسپانیایی قسمتی از خانواده ی زبانیِ هند-اروپایی است، که توسط بیش از یک سوم جمعیت جهان صحبت می شود.

زبان اسپانیایی بعد از زبان چینی که بیش از یک میلیارد نفر بومی دارد، دومین زبان زنده دنیاست.

آموزشگاه زبان اسپانیایی

بیش تر گویشوران اسپانیایی در آمریکای لاتین هستند .

 

اسپانیایی یکی از زبان هایی است که بیش ترین حالتِ آوا را در بین زبان های جهان را دارد.

 

 کشور در جهان وجود دارد که اسپانیایی زبان رسمی آن هاست

 زبان اسپانیایی در 21 کشور در اروپا، آفریقا و آمریکای مرکزی، جنوبی و شمالی زبان رسمی است و به همین دلیل یک زبان جهانی و بسیار مهم است. این زبان نه تنها در 21 کشور مستقل، زبان رسمی است، بلکه به عنوان زبانی کلیدی در چند کشور وابسته هم استفاده می شود .

اسپانیایی زبان رسمی 20 کشور زیر و همچنین پورتوریکو است: آرژانتین، بولیوی، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، کوبا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، السالوادور، گینه استوایی، گواتمالا، هندوراس، مکزیک، نیکاراگوئه، پاناما، پاراگوئه، پرو، اسپانیا، اروگوئه و ونزوئلا. در ایالات‌متحده، بلیز، آندورا و جبل‌الطارق هم زبان اسپانیایی رایج است، اما زبان رسمی نیست. البته زبان اسپانیایی یکی از 6 زبان رسمی سازمان ملل است .

آموزشگاه زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی دو اسم دارد: Castellano و Español

12. اسپانیایی زبان ها اغلب زبانشان را با عنوان های español و castellano صدا می زنند. واژه castellano کلمه ای اسپانیایی برای "Castilian" است.

 

تفاوت زبان اسپانیایی و انگلیسی :

در زبان اسپانیایی اغلب جملات بدون فاعل هستند و در برخی از آن‌ها نیز ویرگول جایگزین نقطه شده و برخی از حروف نیز به صورت بزرگ هستند اما در برخی دیگر از جملات از حروف کوچک استفاده می‌شود.

یکی از مهم‌ترین تفاوت بین زبان اسپانیایی و زبان انگلیسی داشتن جنسیت در خصوص اسامی است. به عنوان مثال می‌توان به اسم‌هایی همچون سیب، تسیچی و مادر اشاره کرد که اسامی زنانه در زبان اسپانیایی شناخته می‌شوند. این درحال است که در اغلب زبان‌های رایج جهان جنسیت درخصوص اشیاء به کار می‌رود اما در زبان انگلیسی چنین اصلی وجود ندارد. افرادی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند برای یادگیری زبان اسپانیایی اغلب در این موارد سردرگم شده و کمی برای آن‌ها عجیب خواهد بود.

اموزشگاه زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی به‌گونه‌ای است که در آن اسامی جنسیت داشته و به اسامی مردانه و یا زنانه تقسیم می‌شوند. از نظر علاقه‌مندان به یادگیری این حالت ساده است اما در خصوص جملات متنوع و گوناگون انتخاب جنسیت کمی دشوار شده و برای اینکه فرد بتواند زبان اسپانیایی را درست صحبت کند باید پیش از صحبت درخصوص مطلبی اطلاعاتی را در خصوص آن کسب نماید. این نکته را نیز باید به خاطر داشت که ضمایر نسبی و صفت‌هایی که در جملات به کار گرفته می‌شود باتوجه به نوع و جنسیت موضوع تعیین شده و باید متناسب با آن باشد.

 

از دیگر تفاوت های زبان اسپانیایی و زبان انگلیسی قرار گرفتن صفت پس از اسم در زبان اسپانیایی است. به‌عنوان مثال زمانی که قصد دارید بگویید The blach suit درزبان اسپانیایی باید بگویید el traje negro که به همین صورت نیز نوشته خواهد شد. در زبان اسپانیایی همه‌چیز بر روی زمان سنجیده شده و زمان بیشترین نمود را دارد اما گاهی اوقات قواعدی نیز به وجود می‌آیند که استثناء به‌نظر می‌رسد و موجب ایجاد تفاوتی فاحش می‌گردد. به‌عنوان مثال می‌توان به صفت‌هایی اشاره کرد که پیش از اسم می‌آیند. اگر شخصی در زبان انگلیسی قصد گفتن The Only house را داشته باشد در زبان اسپانیایی باید بگوید Ið ünica c∂S∂

 

سادگی خنثی‌سازی در زبان اسپانیایی

یکی از عمده‌ترین تفاوت‌های زبان انگلیسی و زبان اسپانیایی انجام عمل خنثی‌سازی است. این اتفاق در زبان انگلیسی بسیار سخت و پیچیده بوده و پیشوندهای مختلفی همچون : un_ non _ in_ dis و بسیاری از کلمات نفی کننده دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این درحالی است که زبان اسپانیایی در نفی کردن و یا خنثی‌سازی کمی ساده‌تر بوده و به‌راحتی می‌توان این عملیات را انجام داد. در زبان اسپانیایی استفاده از کلمه no پیش از افعالی که قرار است نفی شوند کافی بوده و خطای کمتری را نیز به همراه خواهد داشت.

 

 آموزشگاه زبان ملل-زبان اسپانیایی

اغلب جملاتی که در زبان اسپانیایی گفته می‌شود دارای ترجمه ادبی بوده و اگر بخواهیم جمله فوق را به‌صورت ادبی ترجمه کنیم باید بگوئیم The Jacket of Adam.

افرادی که زبان اسپانیایی را برای یادگیری انتخاب می‌کنند می‌توانند در زمینه تجارت نیز عملکرد موفقی داشته باشند. از سوی دیگر یادگیری زبان اسپانیایی به مهاجرانی که قصد عزیمت به این کشور را دارند کمک می‌کند ارتباط موثرتری با مردم بومی اسپانیا برقرار کرده و بتوانند از شرایط زندگی باکیفیت‌تری برخوردار شوند.

اغلب زبان آموزانی که می خواهند به آموزش زبان اسپانیایی بپردازند، نخستین سوالی که در ذهن آن ها نقش می بندد این است که یادگیری زبان اسپانیایی چقدر طول می کشد؟ در طول روز برای آموزش این زبان چقدر زمان باید اختصاص داد؟ در حقیقت پاسخی برای این سوال وجود ندارد، بلکه تنها به زبان آموز بستگی دارد. بر طبق تحقیقات انجام شده آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی به ۴۸۰ ساعت نیاز دارد یعنی هر شخص باید در طول روز حداقل ۳ ساعت را به یادگیری اختصاص دهد.

 

اگر هر زبان آموز در طول روز ۳ ساعت را به آموزش زبان اسپانیایی بپردازد، در ۱۶۰ روز یا کمتر از ۶ ماه می تواند به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کند. اما اگر در طول روز تنها یک ساعت را به یادگیری اختصاص دهد در ۴۸۰ روز می تواند به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کند. در کل افرادی که در طول روز ۳ ساعت را به یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی می پردازند، خواه در کلاس شرکت کنند یا نه، سریع تر از سایر زبان آموزان دیگر به این زبان تسلط پیدا خواهند کرد.

یادگیری  الفبا زبان اسپانیایی بصورت اصولی حدود ۴ روز (روزانه ۲ ساعت) زمان نیاز دارد. 

 خط اسپانیایی با استفاده از یک نوع الفبای لاتین متشکل از ۲۷ حروف، a, b, c, d, e, f, g, h, i, j, k, l, m, n, ñ, o, p, q, r, s, t, u, v, w, x, y , z است. همچنین، از پنج دونگاره نیز برای نشان دادن واج‌های «ch”, “ll”, “rr”, “gu» و «qu» استفاده می‌شود

 

آموزشگاه زبان و منابع یادگیری

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم که در یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی بسیار تاثیر گذار می باشد، آموزشگاه و منابع یادگیری می باشد. همیشه سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که برنامه های آموزشی آن در راستای هدف شما باشد و از بهترین منابع و آموزش های روز جهان در کلاس های خود استفاده کند. از بهترین آموزشگاه های زبان اسپانیایی در تهران، آموزشگاه زبان ملل می باشد. 

 

 اگر قصد دارید زبان اسپانیایی را به صورت اصولی و کاملا تضمینی یاد بگیرید همین حالا در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ما شرکت کنید. برای شرکت در این کلاس ها کافی است که با یکی از شماره های زیر تماس حاصل کنید و راهنمایی های و مشاوره های لازم را در جهت ثبت نام و یادگیری این زبان دریافت کنید.


لینک های مرتبط :

آموزش سریع و آسان زبان چینی

24 نکته شگفت انگیز در مورد زبان چینی

آموزش زبان ترکی آذربایجانی

آموزش زبان هندی

آموزش زبان دانمارکی

آموزش زبان یونانی

آموزش زبان ارمنی 

آموزش زبان لاتین

در خواست ویزای کار از کشور کانادا(معرفی وب سایتهای کاریابی کشور کانادا)

مهاجرت سریع و ارزان به کشور کانادا (7 مسیر مهاجرت به کانادا)

بهترین راه مهاجرت به آلمان(بررسی شیوه های مهاجرت به کشور آلمان)

کلاس گروهی زبان اسپانیایی

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل