معرفی آزمون ماک گوته

معرفی آزمون ماک گوته

مقاله 1399/11/15 2499

مهاجرت به آلمان

این روزها شاهد افزایش متقاضیان مهاجرت به کشور آلمان میباشیم . کشور آلمان ثروتمند کشور اروپایی و چهارمین کشور قدرتمند صنعتی است. وجود کارخانه ها و کمپانی های بزرگی در این کشور باعث ایجاد فرصت های شغلی فراوان شده به علاوه این کشور در سال اخیر با کمبود نیروی کار مواجه بوده و به جذب مهاجرین از سراسر جهان اقدام کرده است. از سوی دیگر سطح بالای سیستم آموزشی و دانشگاهای رایگان قشر تحصیل کرده ی فراوانی را نسبت به مهاجرت تحصیلی به قصد آلمان علاقمند کرده است.

آزمون گوته چیست؟

همانطور که انتظار داریم افرادی که قصد مهاجرت به کشور های دیگری را دارند بایر زبان کشور مقصد تسلط لازم را داشته باشند. اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید احتمالا اسم آزمون گوته گوشتان خورده باشد. آزمون گوته آزمونی برای ارزیابی تسلط افراد بر زیان آلمانی است و توسط موسسه گوته در سطح مختلف A1تاC2 سرتاسر جهان بر گزارمی شود بر اساس میزان مهارت افراد نمره و مدارک داده می شود . مدرک آزمون گوته علاوه بر کشور آلمان در کشورهای آلمانی زبان دیگری همچون سوییس ، اتریش و لیختن اشتاین نیز معتبر است .

آزمون گوته چه بخش هایی دارد؟

آزمون گوته نیز ماند تمامی آزمون ها ارزیابی و سنجش بین المللی از چهار بخش اصلی تشکیل شده است که زبان آموز باید در هر بخش حداقل نمره قابل قبول را کسب نماید.

1.درک مطلب ، LESEN

2. شنیدار ، Hören

3. نوشتار ، Schreiben

 4. گفتار ، Sprechen

آزمون ماک گوته چیست ؟

آزمون ماک ، یا همان آزمون آزمایشی یا شبیه سازی شده گوته درواقع آزمونی کاملا مطابق با شرایط آزمون گوته و با سوالاتی استاندارد شامل  چهار بخش / Lesen /Sprechen / Schreiben / Hören میباشد که به صورت حضوری برگزار شده و توسط یک یا چند نفر آزمون گیرنده گرفته میشود . این آزمون نهایتا توسط اساتید مسلط به آزمون گوته و مهارت های آن بررسی و نمره دهی میشود.

متاسفانه بسیاری از زبان آموزان با وجود دانش بالا زبانی و پرداخت هزینه های فراوان برای کلاس ها و برنامه های آموزشی زبان ، بدون داشتن مهارت های خاص در نحوه آزمون دادن و قرار گیری در شرایط آزمون ، موفق به قبولی در آزمون گوته نشده و زیان فراوانی چه در بعد مالی و چه از منظر زمانی به آنها وارد میشود .

آزمون ماک گوته برای اولین بار با با بالاترین استاندارد در آموزشگاه زبان ملل برگزار می شود . آموزشگاه زبان ملل قصد دارد تا شما زبان آموزان عزیز را در مسیر دست یابی به بهترین نتیجه در آزمون اصلی گوته بدون پرداخت هزینه های گزاف یاری داده و کمک کند تا خود را کامال در شرایطی مطابق آزمون استاندارد و اصلی گوته بسنجید . به علاوه زبان آموزان پس از آزمون یک جلسه تحلیل آزمون خواهند داشت ، کاملا با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شده وبه بهترین آمادگی و برنامه ریزی برای آزمون اصلی با کمک اساتید مجرب ما در مجموعه ملل دست می یابند .


لینک های مرتبط :

آزمون گوته

آزمون OSD

زبان آلمانی را زیبا تدریس کن!

بهترین آموزشگاه تربیت مدرس زبان آلمانی

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی به خردسالان

آموزش زبان آلمانی به کودکان

آموزش زبان آلمانی به نوجوانان

آموزش زبان آلمانی به بزرگسالان

 

تصاویر مطلب

   
امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل