آموزشگاه زبان انگلیسی

مقاله تاریخ به روزرسانی: 1401/12/15 51427

آموزش زبان انگلیسی (English Language) بدون شک یکی از پرمخاطب‌ترین و کاربردی‌ترین زبان‌هایِ جهان است. یادگیری زبان انگلیسی از این جهت بسیار حائز اهمیت است که در اکثر علوم روز دنیا نقشی اساسی دارد و یادگیری این زبان به‌صورت مستقیم در مسیر پیشرفت شما اثرگذار است. در مطلبی که هم اکنون در اختیار شماست سعی کردیم تا به کامل‌ترین شکل ممکن زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار بدهیم و به‌صورت عمیق با تاریخچه، مزایا، اعتبار و… آن آشنا شویم.

تاریخچه زبان انگلیسی
شاید برای شما هم این سوال به‌وجود آمده باشد که زادگاه زبان انگلیسی و تارخچه به‌وجود آمدن این زبان و به‌دست آوردن جابگاه کنونی چه روندی را طی کرده است. انگلیسی زبانی است که ریشه آن به غرب آلمان برمی‌گردد و اولین استفاده از این زبان به قرون وسطا و کشور انگلستان می‌رسد. شاید بتوان سهولت یادگیری زبان انگلیسی را یکی از مهم‌ترین عوامل گسترش و نفوذ این زبان و جهانی شدن آن دانست!
این زبان در حال حاضر در بیش از شصت کشور جهان به عنوان زبان رسمی شناخته می‌شود و توسط مردم این کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد، البته در سایر کشورها هم اگر عنوان زبان اول را به خود اختصاص نداده باشد جایگاه زبان دوم آنجا را مال خود کرده است. زبان انگلیسی در حال حاضر پس از زبان چینی و اسپانیایی سومین زبان مادری رایج در سطح جهان است.

روند شکل‌گیری تولد زبان انگلیسی امروزی
در گسترش و شکل‌گیری انگلیسی به شکل امروزی شاید بتوان ماشین چاپ را مهم‌ترین عنصر شناسایی کرد، ساخت و گسترش انگلیسی تقریبا ۱۴۰۰ سال طول کشیده؛ اولین نمونه آن توسط مهاجران انگولا ساکسون در قرن پنجم میلادی به انگلستان صادر شد و زبان انگلیسی کهن را شکل داد.

پیشرفت تحصیلی
همانطور که گفتیم زبان انگلیسی شما را به مسیرِ ناشناخته‌ها هدایت می‌کند و شما می‌توانید با یادگرفتن زبان انگلیسی دسترسی نامحدودی به منابع معتبر جهان داشته باشید، پس نتیجۀ این دسترسی را فراموش نکنیم و در نظر داشته باشیم که یادگیری این زبان می‌تواند شما را به سمت موفقیت همراهی کند. همچنی شانس خود را برای راه‌یابی به دانشگاه‌های معتبر جهان به‌شدت افزایش می‌دهید و می‌توانید مسیری تحصیلی و شغلی خود را در بهترین مراکز علمی جهان دنبال کنید.

به دلیل اهمیت بالای آموزش زبان انگلیسی و هزینه های بالایی که امروزه توسط اکثر مراکزی آموزشی دریافت می شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به ثبت نام آموزشگاه زبان، در خصوص آن مرکز تحقیق به عمل آورید و یا وارد موسسه بشوید که سابقه چندین ساله دارد.

آموزشگاه زبان های خارجه ملل یکی از بهترین مراکز آموزشی در کشور و خارج از کشور می باشد. آموزش تمامی زبان های زنده دنیا از جمله زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان کره ای، زبان ترکی استانبولی، زبان روسی، زبان نروژی و....در این موسسه تحت نظر اساتید مجرب و دانشگاهی در حال برگزاری می باشد.

تدریس تمامی این زبان ها در دوره های ترمیک، خصوصی و آنلاین تدارک دیده شده است. همچنین دوره های برگزاری آزمون های تافل ، آزمون آیلتس ، آزمون دولینگو، آزمون تومر، آزمون یوس ... در این آموزشگاه زبان برگزار میگردد که رضایت حداکثری زبان آموزان را به همراه داشته است.

آموزشگاه زبان های خارجه ملل در راستای ارائه هرچه بیشتر و بهتر خدمات آموزشی اقدام به تاسیس شعباتی در شرق و غرب تهران نیز نموده است:

همچنین دوره های حرفه ای تربیت مدرس زبان انگلیسی، تربیت مدرس زبان آلمانی ، تربیت مدرس زبان ترکی استانبولی نیز در این مراکز در حال برگزاری می باشد. شرکت کنندگان در این دوره های می توانند پس از ارائه دمو قوی به استخدام این موسسه دربیایند.

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)

نظرات کاربران

امیر علی میدانی (دوشنبه 11 بهمن 1400 20:19:03)

مطلب خوب بود


تیم پشتیبانی ملل (سه شنبه 12 بهمن 1400 12:16:17)

از توجه شما سپاسگزاریم.

امیر (پنجشنبه 07 بهمن 1400 20:33:16)

عالی


خانم افسریان (شنبه 09 بهمن 1400 13:01:08)

از حسن توجه شما سپاسگزاریم(تیم پشتیبانی ملل)

نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل