خدمات آموزشی

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان | راحت و کاربردی از پایه

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان | راحت و کاربردی از پایه

در آموزشگاه زبان ملل ، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در مجموع در ۳۴ ترم صورت می‌گیرد و در قالب کلاس‌های گروهی برگزار می‌شود. منبع اصلی آموزش زبان انگلیسی کودکان مجموعه Family & Friends از آثار آموزشی انتشارات دانشگاه آکسفورد است. این مجموعه شامل ۷ سطح است.


در سال‌های اخیر این مجموعه کتب آموزشی با بازخورد خوبی از سوی مدرسین و والدین روبرو شده است. هر یک از سطوح این مجموعه دارای یک کتاب دانش آموز، یک کتاب تمرین، کتاب معلم، کتاب های تست، منابع کمک آموزشی، فایل های صوتی و نرم افزار اینتراکتیو است.

در این مجموعه برای ترغیب هرچه بیشتر زبان‌آموزان سعی شده است مباحث آموزشی با تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود. نرم افزار این سری از کتب نیز برای آموزش مباحث درسی هر کتاب بصورت اینتراکتیو (تعاملی با زبان‌آموز) طراحی شده است و کاملا با کتاب اصلی و تمرینات آن مطابقت دارد. همچنین همراه با دوره‌ ابتدایی، کتابی تحت عنوان «مقدمه برای الفبا» ارائه می‌شود که با این کتاب آموزش حروف الفبای زبان انگلیسی به کودکان انجام می شود.

از ويژگي‌هاي اين کتاب می‌توان به آشنايي با دانش صدا و پژواک، آزمون و تمرين‌هاي مشخص براي تعيين سطح زبان‌آموز و حمايت کامل از معلم و پدر و مادر اشاره کرد. در سری کتب Family & Friends کودک شما با طریقه نوشتن حروف و اعداد آشنا می‌شود و در ادامه با موضوعات مانند شناخت رنگ‌ها، مدرسه، خانواده، احساسات، حیوانات، مشاغل، لباس‌ها، غذاها و نوشیدنی‌ها، ضمایر ملکی، ساختار جملات سوالی با کلمات سوالی Wh دار، ساختار زمانی حال، گذشته و آینده، ساختاری‌های قیاسی صفات برتر و عالی، انواع قیدها، اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش، ساختار جملات نقل قول، جملات مجهول، انواع جملات شرطی و ساختار جملات بیان آرزو آشنا خواهد شد.

ساختار آموزشی کتاب‌های این مجموعه به گونه‌ای است که هر بخش شامل ۳ درس می‌شود و در پایان هر بخش، مروری بر سه درس بخش انجام می‌شود تا اطلاعات ورودی سه درس قبلی در ذهن زبان‌اموز تثبیت شود. در کنار این آموزش‌ها برای توانمند ساختن بیشتر زبان‌آموزان این سطح در نوشتار، از تمریناتی برای آشنایی با رسم‌الخط انگلیسی، برقراری ارتباط کلامی با همکلاسی‌ها در قالب ایفای نقش استفاده شده است. تمرینات در این سطح همراه با بازی و سرگرمی و موسیقی و شعرخوانی است تا زبان آموز نسبت به یادگیری واکنش بهتری نشان‌دهد.

آموزش زبان انگلیسی

ویژگی دوره  آموزش زبان انگلیسی کودکان :
گروه سنی: کودکان (۷ تا ۱۲سال)

نوع برگزاری دوره:  گروهی

طول دوره: ۳۴ ترم

منبع آموزشی اصلی: Family & Friends

محوریت دوره: شناخت رنگ‌ها، مدرسه، خانواده، احساسات، حیوانات، مشاغل، لباس‌ها، غذاها و نوشیدنی‌ها، ضمایر ملکی، ساختار جملات سوالی با کلمات سوالی Wh دار، ساختار زمانی حال، گذشته و آینده، ساختاری‌های قیاسی صفات برتر و عالی، انواع قیدها، اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش، ساختار جملات نقل قول، جملات مجهول، انواع جملات شرطی و ساختار جملات بیان آرزو


دانلود کتاب داستان انگلیسی ویژه رده سنی کودکان

1.کتاب داستان  HIDE-AND-SEEK

دانلود کتاب داستان انگلیسی کودکان | آموزشگاه زبان ملل شعبه نبرد


2.کتاب داستان GINGER-THE-GIRAFFE

کتاب داستان انگلیسی برای کودکان | آموزشگاه زبان ملل شعبه نبرد


3.کتاب داستان DOING_MY_CHORES 

کتاب داستان انگلیسی ویژه کودکان | آموزشگاه زبان ملل شعبه نبرد


پکیج آموزشی حروف الفبای انگلیسی

آموزش الفیای انگلیسی به کودکان در خانه


پکیج آموزشی صداها و حروف الفبای انگلیسی

آموزش حروف انگلیسی


لینک های مرتبط :

دوره TTC (دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی)

اصطلاحات انگلیسی

آموزش جامع گرامر زبان انگلیسی

منبع جامع دیکشنری‌های زبان انگلیسی

چگونه امتحان فاینال زبان را خوب بدهیم؟

چگونه زبان انگلیسی را در سه ماه یاد بگیریم

 

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
5/5 (3 امتیاز)

نظرات کاربران

nazaninforoughi (چهارشنبه 27 مهر 1401 20:53:39)

راضی ام

0202233618 (چهارشنبه 27 مهر 1401 20:52:04)

نمره امتحان


melalinstitute (یکشنبه 01 آبان 1401 10:01:04)

از طریق پنل کاربری اقدام بفرمایید.

حیدری (سه شنبه 07 دی 1400 13:10:33)

من دخترم رو میارم کلاس تو شعبه خاوران کلاسهای pockets از خدمات اموزشی و پیگیری درسی که میشه بسیار راضیم دخترم هم خیلی علاقمند شده به زبان ممنونم از پیگیری دقیقتون


خانم افسریان (پنجشنبه 30 دی 1400 10:04:55)

از حسن نظر شما سپاسگزاریم(تیم پشتیبانی ملل)

نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل