شیوه های تقویت مهارت-speaking

مقاله 1399/10/22 670

شیوه های تقویت مهارت Speaking

1_ برای تقویت اسپیکینگ خود مکالمه روزانه داشته باشید.در واقع هرچقدر بیشتر مکالمه داشته باشید به همان میزان سرعت شما در بهبود اسپیکینگ بالاتر میرود.


آموزشگاه زبان

 

2_ برای تقویت اسپیکینگ به زبان انگلیسی ‌تفکر کنید مثلا وقتی میخواهید بخوابید در مورد کارهای روزانه ای که انجام دادین یا میخواهید روز بعد انجام دهید به انگلیسی فکر کنید و با خود صحبت کنید

 

3_ از فیلم ها و سریالها ، برنامه های تلوزیونی و مخصوصا اخبار غافل نشوید. در این کار تلفظ ، لحن و ریتم جملات را دقت کنید اینکار برای بهبود لحجه نیز بسیار مفید است.

                                                                        آموزشگاه زبان

4_ دایره لغات انگلیسی خود را بالاتر ببرید.

در واقع هرچه دایره لغات شما بالاتر برود و کلمات بیشتری بلد باشید میتوانید بیشتر صحبت و تفکر کنید و در نهایت اسپیکینگ قوی تری داشته باشید. در این کار به واژه هایی که شبیه به هم هستن اما معانی متفاوتی دارن دقت کنید.

5_ یکی از روشهای موثر برای تقویت اسپیکینگ تقویت ریدینگ یا همون مطالعه هستش. با اینکار شما دایره لغات خود را بالاتر میبرید ، با اصطلاحات آشناتر میشوید و همچنین با خواندن جمله های‌ متنوع و زیاد ناخودآگاه گرامر یا همان جمله سازی بهتر و قوی تری خواهید داشت.

آموزشگاه زبان

 

6_ لیسنینگ یا شنیدار خود را قوی تر کنید. در واقع هرچه بیشتر بشنوید کلمات به گوش شما آشناتر خواهند بود و در نتیجه باعث تقویت اسپیکینگ خود میشوید.

                                                           آموزشگاه زبان

7_ روخوانی متن با صدای بلند ، روخوانی با صحبت کردن کاملا متفاوت است و دوتا بحث جداگانه هستند اما برای تقویت ماهیچه های صوتی رو خوانی بسیار مفید است.با اینکار میتوانید به نقاط ضعف و قوت خود در تلفظ جمله ها و کلمات پی ببرید و آنها را تصحیح کنید.

 

8_ یا انگلیسی باشید یا آمریکایی. در واقع همه ی ما میدانیم که در تمام زبانها لحجه های گوناگونی وجود دارد و در زبان انگلیسی دوتا از معروفترین لحجه ها لحجه ی انگلیسی و لحجه ی آمریکایی هستن.یک لحجه را انتخاب کنید و برای صحبت کردن یا اسپیکینگ روی همان لحجه وقت بذارید و سرمایه گذاری کنید.

9_برای یادگیری زبان جدید نیاز است تعامل داشته باشید.به لطف پیشرفت علم و دستیابی به اینترنت جهانی شما هر لحظه هرجایی که هستید میتوانید با افراد سایر نقاط جهان در ارتباط بوده و با آنها صحبت و تعامل داشته باشید.

در نهایت پیشنهاد می کنیم با ثبت نام در آموزشگاه زبان معتبر، مانند آموزشگاه زبان ملل سرعت یادگیری و نیل به اهداف خود را بالا ببرید.


 

لینکهای مرتبط : 

آموزشگاه زبان انگلیسی پیروزی (5 رویکرد برای افزودن تنوع به روش تدریس زبان انگلیسی)

آموزشگاه زبان انگلیسی منطقه 22(متدهای جدید آموزش زبان انگلیسی)

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی چیتگر

دوره فوق حرفه ای تربیت مدرس زبان انگلیسی

آیلتس را قورت بده! (معرفی کامل آزمون آیلتس)

7 نکته علمی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی

6 نکته طلایی برای افزایش مهارت در آزمون تافل

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای مکالمه در تهران

منبع جامع دیکشنری‌های زبان انگلیسی

7 روش فوق‌العاده (رایگان!) برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

امتیاز بدهید:
1 2 3 4 5
0/5 (0 امتیاز)
نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل