خدمات آموزشی

دوره های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

درباره دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

سری کتاب­های Top Notch برای آموزش زبان انگلیسی، بار اول در سال 2006 میلادی توسط انتشارات پیرسون لانگمن به چاپ رسید. این سری شامل 4 کتاب است که زبان آموزان را از سطح A1 به سطح B1 می­رساند. در ادامه، زبان ­آموزان دو کتاب تحت عنوان Summit می­خوانند که آن­ها را از سطح B2 به سطح C1 می­رساند. نویسندگان این سری کتاب­ها جٌن سَسلو و آلن آشر هستند. خانم سَسلو نویسنده کتاب­های متعددی برای نوجوانان و جوانان است. او زبان انگلیسی را در تمام سطوح، در آمریکا و کشورهای آمریکای جنوبی درس داده است. وی بیش از سی سال است که برای معلمان زبان­های خارجی کارگاه­های آموزشی برگزار می­کند و روش­های تدریس را به آنان می­آموزد. آقای آشر نیز سال­ها زبان انگلیسی تدریس کرده است، و روش­های تدریس را به معلمان آموخته است. او برنامه­ ریز، مشاور و نویسنده چندین سری از کتاب­های آموزش زبان انگلیسی بوده است. او همچنین وسایل کمک آموزشی فراوانی را برای فراگیران زبان انگلیسی در سنین مختلف طراحی و آماده کرده است. وی کتاب­های مختلفی برای نوجوانان و جوانان نوشته است، و دوره­های آموزشی آنلاین مختلفی برای معلمان برگزار کرده است.

 


 

در کتاب­های Top Notch و Summit سعی شده تا به تمام مهارت­های زبان اعم از خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن پرداخته شود. اما، آنچه شاید بیش از همه مورد توجه قرار گرفته است مهارت گوش کردن و صحبت کردن است. تمرین­های کار محور و واقعی این کتاب زبان­ آموز را در موقعیت­های کاربردی مختلفی قرار می­دهد که به او کمک می­کند راجع به مسائل مختلف صحبت کند. در این مجموعه کتاب­ها هر فصل با چند هدف مشخص شده آغاز می­گردد و در پایان فصل توقع می­رود که زبان­آموزان به این اهداف دست پیدا کرده باشند. از ویژگی­های ارزشمند این کتاب بیان کلمات و جملات کاربردی در مکالمه­های کوتاه است. این مکالمات گرامر درس جدید را نیز در خود دارند، و با توجه به کوتاه بودن آن­ها، دانش­آموزان می­توانند این مکالمات را در کلاس و ظرف مدت کوتاهی حفظ کنند. البته، نویسندگان این کتاب­ها نیز در کارگاه­های آموزشی که برای معرفی این کتاب­ها برگزار کرده­اند، به اهمیت حفظ کردن این مکالمات اشاره کرده­اند. از دیگر مشخصات مهم این کتاب­ها فایل­های صوتی است که تقریبا برای تمام بخش­های کتاب من جمله مکالمات و متن­های ریدینگ آماده شده است. این ویژگی به زبان ­آموزان کمک می­کند تا بتوانند در زمان کار کردن روی یک مهارت زبانی، مهارت دیگری (یعنی مهارت شنیداری) را نیز تقویت کنند. بخش تقویت کلمات که در انتهای کتاب آمده است نیز به بالا بردن تعداد کلمات زبان ­آموزان کمک می­کند. در سال 2011، وقتی ویرایش دوم مجموعه کتاب­های Top Notch و Summit به چاپ رسید، دو بخش جدید در انتهای کتاب تحت عنوان تقویت گرامر و تقویت نوشتار اضافه شدند. این دو بخش کاستی­هایی که در طول پنج سال استفاده از ویرایش اول کتاب­ها احساس شده بود را برطرف می­کردند. البته در ویرایش دوم، تغییراتی همچون اضافه کردن تمرین­های شنیداری بیشتر، تغییر در ترتیب ارائه نکات و مباحث گرامری، و تغییر متن­ها در بخش ریدینگ هم به چشم می­خورد. در راستای بهبود بیشتر این سری کتاب­ها، در سال 2016 ویرایش سوم کتاب­های Top Notch و Summit به چاپ رسید. در این ویرایش نیز تغییراتی همچون بهبود گرافیک و طراحی کتاب، افزایش میزان تمرین­های گرامر، و وسایل کمک آموزشی به چشم می­خورد. برای ویرایش سوم، تمرین­های آنلاین بیشتر، فلش کارت­های آنلاین، و اپلیکشن کتاب­ها نیز طراحی شده است. برای پی بردن به تغییرات شکل گرفته در این سری از کتاب­ها، در ادامه درس یک از کتاب Top Notch Fundamental و درس یک از کتاب Summit 1 مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


کتاب داستان انگلیسی ویژه بزرگسالان

1.کتاب داستان اما(emma)

کتاب داستان اما | emma | آموزشگاه زبان ملل شعبه نبرد


2.کتاب داستان بهشت گم شده(Paradise_Lost)

کتاب داستان انگلیسی | آموزشگاه زبان ملل شعبه نبرد


3.کتاب داستان(the_grand_babylon_hotel)

کتاب داستان انگلیسی | آموزشگاه زبان ملل شعبه نبرد


 

لینک های مرتبط :

یادگیری زمان گذشته ساده (گرامر زبان انگلیسی)

دوره فوق حرفه ای تربیت مدرس زبان انگلیسی

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در 30 روز

آیلتس را قورت بده! (معرفی کامل آزمون آیلتس)

7 نکته علمی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی

6 نکته طلایی برای افزایش مهارت در آزمون تافل

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای مکالمه در تهران

منبع جامع دیکشنری‌های زبان انگلیسی

 

نظرات کاربران

رویا سوری (سه شنبه 07 دی 1400 13:22:58)

در رابطه با دوره هاي مكالمه زبان انگليسي لطف كنيد راهنماييم كنيد دوماه پيش اموزشگاه ايران مهر ميرفتم راضي نبودم در رابطه با اموزشگاه شما تحقيق كردم خيلي راضي بودن


خانم افسریان (پنجشنبه 30 دی 1400 09:57:31)

با سلام و احترام جهت کسب اطلاعات دقیق بابت پکیج های آموزشی با پشتیبان تماس حاصل فرمایید.02133201700(تیم پشتیبانی ملل)

Sara (سه شنبه 07 دی 1400 13:15:31)

دوره های Summit در شعبه خاوران شرکت میکنم خیلی راضی هستم بخصوص از کادر خوش برخورد و صبورتون کمال تشکر رو دارم🙏🏻


خانم افسریان (پنجشنبه 30 دی 1400 10:02:02)

با سلام و وقت خوش، از رضایمندی شما خرسندیم(تیم پشتیبانی ملل)

نظر خود را وارد کنید
تماس با ما مشاوره رایگان

آموزشگاه زبان های خارجه ملل